Konkurs STOP CZAD – wyniki

W dniu 30.11.2020 r. zakończyliśmy realizację projektu STOP CZAD współfinansowanego ze środków powiatu kartuskiego.

W konkursie należało odpowiedzieć na pytanie:

Jakie są objawy zatrucia tlenkiem węgla?
Prawidłowa odpowiedź: nudności, osłabienie, ból głowy, senność, szybsze bicie serca, duszności

Na konkurs wpłynęły 202 zgłoszenia, z czego 141 zawierało prawidłową. Spośród nich osoby, które odpowiedziały najszybciej otrzymają nagrodę w postaci czujnika czadu.

Lista zwycięzców:

(nagrody zostały już wysłane Pocztą Polską)

Agnieszka Treder – Miechucino
Aleksandra Czupryn – Żukowo
Aleksandra Gillmeister – Somonino
Alicja Frankowska – Grzybno
Alicja Krapkowska – Kartuzy
Aneta Makurat – Sierakowice
Anna Kryszewska – Somonino
Antoni Zieman – Ręboszewo
Arkadiusz Lejk – Kamienica Królewska
Barbara Teclaf – Miechucino
Bartłomiej Bliźniewski – Przodkowo
Bartosz Kusiak – Ķiełpino
Beata Czaja – Kobysewo
Bożena Kaszuba – Grzybno
Bożena Mielewczyk – Somonino
Daniel Formela – Brodnica Górna
Danuta Leyk – Kartuzy
Dawid Konkol – Dzierżążno
Emilia Sopelak – Kiełpino
Ewa Lehmann – Sierakowice
Gabriela Cirocka-Gosz – Żukowo
Grzegorz Herrmann – Klukowa Huta
Grzegorz Żabiński – Kartuzy
Jagna Konkol – Dzierżążno
Jakub Klinkosz – Żukowo
Jan Littwin – Ķiełpino
Janina Leszczyńska – Kamienica Królewska
Janusz Serkowski – Goręczyno
Jarosław Kriger – Kiełpino
Joanna Formela – Sulęczyno
Jolanta Bielicka – Miechucino
Jolanta Skierka – Sierakowice
Judyta Gall – Sulęczyno
Julia Reszka – Chmielno
Justyna Dzreder – Miechucino
Justyna Legieć – Kartuzy
Kamil Felskowski – Miechucino
Kamila Konkol – Szarłata
Kamila Kwidzinska – Kielpino
Karina Plichta – Egiertowo
Karolina Gańska-Czaja – Chmielno
Karolina Labuda – Paczewo
Kasia Dułak – Sierakowice
Katarzyna Grzenkowicz – Sierakowice
Katarzyna Wolska – Chmielno
Lidia Wolska – Sierakowice
Lucyna Ustarbowska – Kiełpino
Lucyna Więczkiewicz – Dzierżążno
Łukasz Klawikowski – Reskowo
Łukasz Lis – Somonino
Łukasz Żołnowski – Dzierżążno
Magdalena Okroy – Somonino
Magdalena Żołnowska – Kielpino
Malwina Cieszyńska – Szarłata
Marcin Littwin – Kłosowo
Marcin Osijewski – Lniska
Marek Brzeski – Kartuzy
Marek Heimowski – Rębiechowo
Maria Pipiórka – Goreczyno
Marzena Złoch – Miechucino
Michalina Treder – Sierakowice
Michał Ruszkowski – Sierakowice
Natalia Kryszewska – Kartuzy
Patrycja Brunka – Kiełpino
Patryk Malotka-Trzebiatowski – Sulęczyno
Paulina Mering – Grzybno
Piotr Mielczewski – Garcz
Przemysław Kobiela – Sierakowice
Radosław Klein – Egiertowo
Sandra Szmuda – Pomieczyno
Stanisław Borkowski – Kamienica Szlachecka
Szymon Trzebiatowski – Sierakowice
Tobiasz Kryszewski – Kiełpino
Tomasz Malek – Sierakowice
Tomasz Szreder – Kartuzy
Wioletta Maszota – Lniska
Zbigniew Pelcer – Somonino
Zdzisław Woźny – Mezowo
Zygmunt Heimowski – Rębiechowo
Żaneta Malik – Brodnica Dolna

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *